O nás

Jmenuji se Petra Přívarová, je mi 19 let, vystudovala jsem Střední školu služeb a podnikání obor ekonomika a podnikání - management obchodních firem a sportovních klubů, nyní studuji na Vysoké škole Báňské marketing a obchod. Pocházím z Vratimova, kde zatím pořád žiji. Mezi mé záliby patří fotografování, tanec, čtení a také trávení času s blízkými.. 

Trénuji již 3 rokem malé mažoretky a nově také juniorský celek v klubu mažoretky DAISY Ostrava. Tento klub se pro mě a také pro mou velmi dobrou kamarádku stal srdeční záležitostí. Dáváme do něj srdce, a dětem se snažíme věnovat co nejvíce. Více o klubu najdete na našem webu. http://www.mazoretkydaisy.mozello.cz

HISTORIE

K fotografování jsem se dostala asi tak jako hodně lidí. Doma jsme měli fotoaparát a já ho pořád našim brala a chtěla fotit. Naši pak byli rádi, protože viděli, že mě něco baví a že ty fotky vypadají celkem dobře. V mém pozdějším věku jsme koupili trochu lepší foťák, ne nějaká drahá zrcadlovka, ale ani žádný obyčejný fotoaparát. Díky tomuto fotoaparátu mě fotografování chytlo ještě více a k 18. jsem si koupila mnou dlouho vysněnou zrcadlovku, díky které teď fotím o to raději a více než kdy předtím.

 .